Трифазна мийка високого тиску 250 Бар Dolphin G95L продуктивністю 22 л/хв.

50 383 ₴
- В наявності
- Код: G95L
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Професійна мийка високого тиску Dolphin G95L підходить для очищення великих промислових і комерційних об'єктів.
Переваги:
● Чотириполюсний, низькошвидкісний, високоефективний двигун для важких комерційних робіт
● Малошумна гнучка муфта зі сплаву вуглецевої сталі між двигуном і насосом.
● Головка насоса з латуні надвисокого тиску 30 МПа, японські оригінальні підшипники NSK і багато інших розкішних комплектуючих.
● Змінний контроль тиску за допомогою високоміцного керамічного осердя.
● Обладнана спеціальним прецизійним фільтром для зниження вимог до якості води, що чистить.
● Міцний металевий каркас з 10-дюймовими суцільногумовими коліщатками.
● Оснащена інтелектуальним контролером, цифрове керування зі світлодіодним дисплеєм.
● ASS: система автоматичної зупинки.
● Перемикач запуску та зупинки пістолета.
● Інтегрована стійка для зберігання кабелю.
Dolphin G95L стане незамінним помічником на вашому підприємстві, забезпечуючи чистоту та лад із максимальною ефективністю.
Характеристика:
- 4- полюсний індукційний двигун із мідною обмоткою
- Потужність 9,2 кВт
- Напруга мережі 380 В
- Частота тока 50 Гц
- Частота обертання 1450 об./хв.
- Насос HGE 2015
- Латунні циліндри
- Керамічні поршні
- Максимальний робочий тиск 250 барів
- Витрата води 22 л/хв.
- Довжина кабелю 3 метри
- Габаритні розміри 720х610х610 мм.
- Вага 104,5 кг.
Комплектація
- Мийка високого тиску Dolphin G95L
- Пістолет для мийок Dolphin — 1 шт.
- Шланг високого тиску — 1 шт.
- Сопло для мийок — 4 шт.
- Вхідний фільтр для води зі шлангом 2,5 метра — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 250 бар |
| Споживана потужність | 9200 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 380В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Вага | 104.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 50 383 ₴





