Бензинова мийка Dolphin BF170 з високим тиском 150 Бар і продуктивністю 660л/год.
-5%

15 448 ₴
14 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 099113524
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску - Dolphin BF170 - модель професійного класу. Має чотиритактний двигун із повітряним охолодженням, оснащений верхнім клапаном OHV.
Особливості:
- Високопродуктивний чотиритактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням
- Клапан захисту від перегріву головки насоса
- Керамічний клапан сердечника водяного пістолета високого тиску
Характеристика:
- Тип двигуна - бензиновий, 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Об'єм двигуна 223 см3
- Потужність двигуна 6,5 л.
- Обороти двигуна 3600 об/хв.
- Діаметр і хід поршня 70х58 мм.
- Ступінь стиску 8:0:1
- Тип палива – бензин
- Об'єм олії 0,6 літр.
- Об'єм паливного бака 3,6 літрів
- Тип запуску – ручний стартер
- Продуктивність 11 л/хв. (660 л/год.)
- Максимальний робочий тиск 150 Бар
- Зберігати в сухому місці при температурі -10*С...+50*С
- Розмір: 400х370х380 мм.
- Вага 36.5 кг.
Комплектація:
- бензинова мийка високого тиску Dolphin BF170
- шланг високого тиску
- пістолет
- насадки
- фільтр
- шланг для підключення до води
- упаковка коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 36.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
- Ціна: 14 675 ₴










