Бензинова мийка Dolphin F170HTF з високим тиском 150 Бар та продуктивністю 900 л/год.
-5%

19 754 ₴
18 766 ₴
- В наявності
- Код: 099113525
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Dolphin F170HTF - модель професійного класу з новим насосом HTF. Має чотиритактний двигун із повітряним охолодженням, оснащений верхнім клапаном OHV.
Особливості:
- Високопродуктивний чотиритактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням
- Клапан захисту від перегріву головки насоса
- Керамічний клапан сердечника водяного пістолета високого тиску
- 9-дюймові ролики збільшеного розміру
Характеристика:
- Тип двигуна - бензиновий, 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Об'єм двигуна 212 см3
- Потужність двигуна 7,5 л.с.
- Обороти двигуна 3600 об/хв.
- Діаметр та хід поршня 70х55 мм.
- Ступінь стиску 8:2:1
- Тип палива – бензин
- Об'єм олії 0,6 літр.
- Об'єм паливного бака 3,6 літрів
- Тип запуску – ручний стартер
- Продуктивність 15 л/хв. (900л/год.)
- Максимальний робочий тиск 150 Бар
- Зберігати в сухому місці при температурі -10*С...+50*С
- Розмір: 400х370х380 мм.
- Вага 36.5 кг.
Комплектація:
- бензинове миття високого тиску Dolphin F170HTF
- шланг високого тиску
- пістолет
- насадки
- фільтр
- шланг для підключення до воді
- упаковка коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 36.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
- Ціна: 18 766 ₴










