Газонокосарка механічна шпиндельна HECHT 504 з робочою шириною 40 см
-9%

4 289 ₴
3 902,99 ₴
- В наявності
- Код: HECHT504
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hecht 504 — шпиндельна косарка з робочою шириною 40 см і металевим шасі для скошування газонів до 250 м2.
Переваги:
-
Чистий зріз — спеціальна форма леза для рівного зрізу трави без пошкоджень
-
Легкість у керуванні — не вимагає електрики та палива, ідеально підходить для використання в будь-якому місці
-
Регулювання висоти зрізу — від 17 до 43 мм для різних типів газонів
-
Мінімальне обслуговування — проста конструкція без двигуна знижує потребу в догляді
-
Зручність зберігання — легка вага (8,8 кг) і складана ручка для зручної транспортування
-
Надійність — металеве шасі та 5 сталевих ножів завтовшки 2 мм для довговічності
-
Збірний кошик — 15 літрів для зручного збирання трави
Характеристика:
- Тип — механічна
- Тип пересування — несамохідна (штовхання)
- Об'єм травозбірника 15 літрів
- Рекомендована площа
до 250 м2 - Регулювання висоти 17 - 43 мм.
- Ширина оброблення 40 см.
- Шпиндель обладнаний п'ятьма сталевими ножами
- Товщина ножів 2 мм.
- Матеріал травозбірника — тканина
- Матеріал корпусу — метал
- Габарити паковання 560х325х230 мм.
- Вага 8,8 кг. (в упаковці 9,2 кг.)
Комплектація
- Газонокосарка шпиндельна HECHT 504
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 43 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Об'єм травозбірника | 15 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 9.2 кг |
- Ціна: 3 902,99 ₴






