Газонокосарка електрична HECHT 1233 із шириною захоплення скошування 330 мм
-9%

3 739 ₴
3 402,49 ₴
- В наявності
- Код: HECHT1233
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HECHT 1233 компактна газонокосарка, що забезпечує якісний результат за мінімальних витрат часу та зусиль.
Легка, маневрена та потужна — ідеальний інструмент для догляду за вашим газоном.
Переваги:
-
Електродвигун 1200 Вт гарантує стабільну роботу з мінімальним обслуговуванням
-
Ширина скошування 33 см. - ідеально підходить для невеликих газонів і вузьких ділянок
-
Регульована висота скошування — триступеневе настроювання від 20 до 60 мм. для ідеального догляду за газоном
-
Легкість і маневреність — вага 7,1 кг. забезпечує зручне керування у важкодоступних місцях
-
Просторий 30-літровий травозбірник — скорочує частоту очищення й підвищує комфорт роботи
Характеристика:
- Тип двигуна — щітковий
- Споживана потужність 1200 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Максимальна швидкість обертання леза 3400 об/хв.
- Рекомендована площа скошування до 400 м2
- Тип пересування — штовхання
- Колісний привод — немає
- Діаметр коліс передні/задні 5,5 / 5,5 ''
- Кількість параметрів висоти — 3
- Висота косіння 20/40/60 мм.
- Максимальна ширина косіння 330 мм.
- Об'єм травозбірника 30 літрів
- Центральне регулювання висоти — немає
- Мульчування — немає
- Бічне викидання немає
- Задний викид — так
- Клас захисту II
- Ступінь захисту IPX4
- Довжина косарки 105 см.
- Ширина корпусу 39 см.
- Висота з ручкою 97 см.
- Вага 7,1 кг.
Комплектація
- Газонокосарка електрична HECHT 1233
- Травозбірник
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
- Ціна: 3 402,49 ₴







