Повітродувка для саду DWT LSP05-350
-15%

1 200 ₴
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99912177
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітродувка DWT LSP05-350 призначена для прибирання присадибних ділянок від опалого листя, скошеної трави, дрібного сміття.
Цей інструмент здатний виконувати роботу у двох можливих режимах: обдування та всмоктування.
Вибравши режим повітродувки, Ви зможете легко здути опале листя й інше садове сміття.
У режимі пилососа сміття збирається в спеціальний мішок.
Електродвигун потужністю 650 Вт здатний створити об'єм повітряного потоку 2,8 кубічних метрів на хвилину.
Швидкість обдування в межах 13000 об/хв.
Повітродувка DWT LSP05-350 обладнана зручною ручкою для комфортної роботи однією рукою.
Невеликі габарити та легка вага забезпечать тривалу та комфортну роботу.
Характеристика:
- Номінальна потужність 550 Вт
- Сила струму за напруги 220-230 В — 2.77 A
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Номінальна кількість обертів 13000 об/хв.
- Повітряний потік 2,8 м3/хв.
- 2 режими роботи — повітродувка, пилосос
- Фіксатор вимикача
- Вага 1,16 кг.
Комплектація
- Повітродувка
- Інструкція з експлуатації
- Мішок для збирання пилу
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
- Ціна: 1 020 ₴







