Рубанок електричний DWT HBP02-82 із регулятором глибини стругання

2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99911943
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рубанок DWT HBP02-82 призначений для оброблення дерев'яних поверхонь: вирівнювання, зняття фаски.
Функціональні особливості:
- Змінні леза
- Регулятор глибини стругання
- V-подібний паз
- Зворотне використання
- Зупинка безпеки
- Блокування
- Система пиловідведення
- М'яка ручка
Характеристика:
- Тип двигуна — щітковий
- Номінальна потужність 710 Вт
- Сила струму за напруги 220-230 В - 3.2 A
- Число обертів холостого ходу 16800 об/хв.
- Ширина стругання 82 мм.
- Глибина стругання 0-2 мм.
- Довжина кабелю 2,5 метра
- Габарити (ДхШхВ) 165х340х180 мм.
- Вага 2,4 кг.
Комплектація
- Рубанок DWT HBP02-82
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16800 об/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 430 ₴











