Гайковерт ударний акумуляторний Sakuma BLUE CIW10021B SET02 з металевим корпусом редуктора

5 180 ₴
5 077 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99113658
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Переваги:
● Акумуляторний ударний гайковерт SAKUMA BLUE CIW10021B-CORE сумісний з усіма батареями системи SAKUMA CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів можна використовувати батареї інших виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються окремо)
● Intelligent Control System - смарт-система вибору та контролю роботи із сенсорним керуванням і світлодіодною індикацією
● Широкий діапазон вибору швидкості 0-1300/2200/300 об/хв.
● Високий крутний момент затиску 1000 Нм - дає змогу справлятися з важкими роботами з затягування та свердління
● У гайковерті CIW10021B-CORE встановлений сучасний безщітковий двигун з високим ККД, що забезпечує більшу потужність і тривалість роботи без підзаряджання. Не вимагає технічного обслуговування
● Міцний металевий корпус редуктора, що забезпечує високий ресурс інструменту
● Захист від перерозряду батареї
● Електронне гальмо полегшує виконання серійних завдань із великою точністю
● LED подсветка вбудована в ручку, прекрасно освітить зону роботи
● Ергономічний дизайн із м'якою прогумованою ручкою, не ковзає в руці та гасить вібрацію
Характеристика:
- Тип двигуна — безщітковий
- Напруга акумулятора 21 В
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Частота обертання на холостому ходу 0 - 1300 / 2200 / 3000 об./хв.
- Частота ударів 0 - 3000 уд./хв.
- Максимальний крутний момент 1000 Нм
- Крепеж оснастки - квадрат 1/2"
- Вага без батареї 2,0 кг.
- Вага з батарейкою на 4 А·год 2,4 кг.
Комплектація
- Гайковерт SAKUMA BLUE CIW10021B-CORE
- Акумуляторна батарея 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Ударна головка М21 1 шт.
- Ударна головка М24 1 шт.
- Ударна головка М30 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластикова валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 077 ₴









