Мийка високого тиску Dolphin HS2.5S 140 Бар, потужністю 2,5 кВт та продуктивністю 720 л/год.
-3%

26 190 ₴
25 404 ₴
- В наявності
- Код: 099113520
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка Dolphin HS 2.5S використовується для цілого ряду робіт, з її допомогою можна виконати відчищення доріжок у саду та на ділянці, мити стіни, вікна, ворота, автомобіль або велосипед, все це буде зручно і робити під сильним струменем.
Мийка Dolphin HS 2.5S має оптимальну конструкцію та дизайн для забезпечення якісної та зручної роботи з нею, мийка у формі візка зручна для транспортування і дасть Вам більше мобільності.
Особливості:
- Миття високого тиску з компресором з латунним циліндром з керамічними поршнями
- Манометром для відображення на виході тиску
- Захист ланцюга від перевантаження
- асинхронний двигун
- Тиск регулюється відповідно до вимоги
- Кабель довжиною 5 метрів
Характеристика мийки:
- Тип двигуна – асинхронний
- Режим експлуатації під навантаженням – тривалий
- Потужність 2500 Вт
- Продуктивність 720 л/год (12 л/хв.)
- Максимальний тиск 140 бар
- З'єднання насадок швидкознімне
- Напруги мережі живлення 220 В
- Частота струму 50 Гц
- Підключення для води шланга – стандарт, 22 мм. різьбове
- Підключення шланга до миття - Connect (тато)
- Підключення до пістолета - Quick Connect (мама)
- З'єднання змінних насадок пістолета - швидкознімання
- Рівень шуму трохи більше 89 дБ
- Габарити 45х54х66 див.
- Вага 35 кг.
Комплектність:
- Мийка Dolphin HS2.5S
- Пістолет з механічним управлінням і керамічним сердечником
- 4 форсунки
- Високоякісний армований гумовий шланг 10 метрів
- Шланг для забору води
- фільтр
- Упаковка картонна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
- Ціна: 25 404 ₴










