Пиляльний диск RYOBI 165х16х40Z CSB 165 A1 для R18CS

932 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000013610
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пиляльний диск Ryobi CSB 165 A1 використовується для розпилювання деревини за допомогою дискової пилки Ryobi R18 CS.
Характеристика:
Тип - по дереву
Діаметр диска 165 мм.
Посадковий діаметр 16 мм.
Ширина пропилу 1.6 мм.
Кількість зубів – 40
Максимальна кількість обертів 8000 об/хв.
Вага 0,15 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Товщина | 1.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Виробник | Ryobi |
- Ціна: 932 ₴




