Мийка з високим тиском 150 Бар Dolphin HK 3.2 GS асинхронним двигуном та продуктивністю 14 л/хв

24 636 ₴
- В наявності
- Код: 090115401
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги мийки Dolphin HK 3.2 GS на колесах:
- мийка високого тиску з автоматикою увімкнення/вимикання
- потужний електромотор 3200 Вт забезпечує високу продуктивність
- вдосконалений компресор з латунним циліндром із керамічними поршнями
- самоусмоктувальна помпа дає змогу здійснювати забір води з ємності i>ong>манометр для зображення на виході тиску
- захист від перевантаження й перегрівання
- 4-х полюсний асинхронний двигун
- система транспортування на колесах
- висока якість матеріалів
Характеристика:
- Споживана потужність 3200 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Оберти двигуна 2850 об/хв.
- Максимальна продуктивність 14 л/хв. (840 л/год.)
- Максимальна температура рідини 40 °C, що перекачується
- Максимальний робочий тиск 150 барів
- Довжина шланга 10 метрів
- Довжина мережевого кабелю 3 метра
- Габарити 64х46х50 см.
- Вага 44 кг.
Комплектність:
- мийка Dolphin HK 3.2 GS
- пістолет
- 4 форсунки
- армований гумовий шланг 10 м
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 840 л/год |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 2850 об/хв |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 24 636 ₴










