Компресор безмасляний Dolphin SZW 700 AF 008 ресівером на 8 літрів та продуктивністю 160/95 л/хв.

5 376 ₴
5 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090113504
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Компресор Dolphin SZW700AF008 — безоливний компресор «сухого стиснення» , на відміну від оливонаповненого, забезпечує вироблення стисненого повітря дуже високого ступеня чистоти, у ньому не міститься пісок і тверді частинки бруду, пил і олійні пари.
Завдяки цій особливості компресор потрібен там, де пред'являються високі вимоги до якості повітря, тобто для чутливого та високотехнологічного обладнання в медичній, харчовій та електронній промисловості.
Циліндри компресорного блока з тефлоновим покриттям, самозмащувальні поршневі кільця виготовлені з фторопластових композитних матеріалів з дуже низьким коефіцієнтом тертя, що дає змогу не здійснювати додаткового обслуговування та продовжують термін експлуатації.
В основі створення безшумного безоливного компресора Dolphin SZW700AF008 лежить принципово нова конструкція поршневого блока, яка з одного боку дає змогу зберегти достатню для роботи продуктивність, але водночас знижують рівень шуму за роботі компресора.
Компресор виготовлений у професійному компактному виготовленні, має два циліндри з електродвигуном, встановленим на ресивері.
Усі деталі компресора виготовлені відповідно до міжнародних стандартів DIN і ISO, що забезпечує їх повну взаємозамінність під час ремонту, простий і зручний в експлуатації.
Важливі переваги:
- Дуже низький рівень шуму всього 67 дБ, можна використовувати компресор у приміщенні.
- Подшипники кочення електродвигуна та шийки колінчастого вала зроблені закритими та не вимагають догляду під час експлуатації.
- Електродвигун має тепловий захист.
- Ресивер зсередини покритий епоксидним покриттям. Є кран для злиття конденсату.
- Компресорний блок закріплений на ресивері на шпильках із гумовими вставками, що неабияк знижує вібрацію й шум.
- Невелика вага, компактні розміри.
Характеристика:
Тип компресора безоливний
Споживана потужність 700 Вт
Частота обертання 1400 об/хв.
Кількість циліндрів — 2
Продуктивність на вході 160 л/хв.
Продуктивність на виході 95 л/хв.
Ресивер 8 літрів
Максимальний робочий тиск 8 барів
Вихід — швидкознімач
Напруга мережі живлення 220 В
Частота тока 50 Гц
Діаметр циліндра 63.7 мм.
Хід поршня 10.6 мм.
Довжина кабелю 1.3 метра
Рівень шуму 67 дБ
Габарити 500х210х495 мм.
Комплектність:
Компресор Dolphin SZW 700 AF 008
Повітряний фільтр
Паспорт
Паковання картонне
Вага 18 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 8 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 495 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 5 214 ₴










