Сумка для інструментів Metabo (маленька)

1 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090106740
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцна та компактна сумка для інструментів Metabo
- Усередині сумки розташовані три відділення з ременями на липучках для двох комплектів акумуляторів і зарядного пристрою
- На зовнішній стороні є об'ємна кишеня із застібкою-блискавкою і ще дві маленькі кишені зліва та справа на боках на липучках для швидкого доступу
- Зручні м'які прокладки з боків і плечовий ремінь із прокладкою
- Три світловідбивні логотипи Metabo для оптимальної видимості на будмайданчику
- Стабільна вшита пластина дна з одягними на неї ніжками-рейками для захисту вмісту сумки
- Матеріал: водовідштовхувальний поліестер, що нервується, 600D
- Розміри (ДхШхВ): 460 мм x 260 мм x 280 мм
Характеристика:
- Наплічний ремінь — так
- Кількість кишень — 16
- Кількість секцій — 6
- Металева ручка — ні
- На колесах — немає
Комплектність:
Сумка 1 шт.
Паковання блістер 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 16 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 1 111 ₴



