Кутова шліфувальна машина середня GRAND МШУ-180-2300

2 064,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090113355
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Кутова шліфмашина (болгарка) Grand МШУ-180-2300 — пристрій із високою продуктивністю, який має низку переваг, втілених у якісних комплектуючих та ідеальній конструкції. Передбачена виробником ефективність двигуна 2300 Вт і високий крутний момент, що досягає піку 7500 обертів на хвилину, дають змогу бездоганно виконувати роботи, пов'язані з різкою, шліфуванням і поліруванням різних матеріалів.
Присальні особливості болгарки Grand МШУ-180-2300 визначаються наявністю функції прискореної заміни щіток, поліпшеними вентиляційними отворами, подовженою основною ручкою, плавним пуском і вдалим дизайнерським рішенням. Регульований захисний кожух убезпечить оператора від осколків, а ергономічна ручка дасть змогу зручно розташувати інструмент у руці.
ОСОБЕННОСТИ:
- покращені вентиляційні отвори
- подовжена ручка
- блокування шпинделя для швидкої заміни кола
- ергономічний дизайн
- легкий доступ до щіток
Характеристика болгарки:
- Споживана потужність 2300 Вт
- Кількість обертів холостого ходу 7500 об/хв.
- Розміри шліфувального/відрізного кола - діаметр не більш ніж 180 мм.
- Посадковий діаметр диска 22 мм.
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Різь шпинделя М14
- Кількість положень передньої ручки — 2
- Система плавного пуску — є
- Блокування кнопки вмикання — є
- Регулювання обертів — немає
- Фіксація шпинделя — є
Комплектність:
Машина шліфувальна кутова МШУ-180-2300 1 шт.
Захисний кожух 1 шт.
Ручка бічна 1 шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1 пара
Ключ спеціальний 1 шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 4.5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 064,60 ₴







