Миття високого тиску 140 Бар Dolphin HT2.5GS продуктивністю 720 л/год.

16 424 ₴
- В наявності
- Код: 090113338
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
g>Мийка Dolphin HT2.5GS використовується для очищення доріжок у саду та на ділянці, а також мити стіни, вікна, ворота, автомобілі або велосипед, все це буде зручно та робити під сильним струменем.
Мийка Dolphin HT2.5GS має оптимальну конструкцію та дизайн для забезпечення якісної та зручної роботи з нею, мийка в формі візка зручна для транспортування та дасть Вам більше мобільності.
Особливості:
- Мийка високого тиску з компресором з латунним циліндром з керамічними поршнями
- Манометром для зображення на виході тиску
- <strong>Захист ланцюга від перевантаження
- 2-х полюсний асинхронний двигун
- Тиск регулюється відповідно до вимоги
- Кабель завдовжки 5 метрів
Характеристика мийки:
- Тип двигуна — асинхронний
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- Споживана потужність 2500 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Продуктивність 720 л/год (12 л/хв)
- Максимальний тиск 140 барів
- З'єднання насадок швидкознімне
- Під'єднання для води шланга — стандарт, 22 мм. нарізне
- Під'єднання шланга до мийки — Connect (тато)
- Під'єднання до пістолета — Quick Connect (мама)
- З'єднання змінних насадок пістолета — швидкознімання
- Регулювання вихідного тиску — так
- Вбудоване реле тиску — так
- Вбудований термозахист — так
- Рівень шуму не більш ніж 89 дБ
- Габарити 45х54х66 см.
- Вага 35 кг.
Комплектність:
Мийка Dolphin HT2.5GS
Професійний пістолет із механічним керуванням і керамічним осердям
2 форсунки
Високоякісний армований гумовий шланг 10 м
Шланг для забору води
Грубий і тонкий фільтр
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 16 424 ₴












