Трифазна мийка з набором Dolphin HS1615-1320C з високим тиском 160 Бар та продуктивністю 720 л/год.
-4%

26 412 ₴
25 356 ₴
- В наявності
- Код: 090110565
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Dolphin HS1615-1320C+ SET застосовується для видалення розчинів і бетону з будівельних інструментів, для очищення садового інвентарю від глини або землі, під час миття автомобілів, спортивного інвентарю та іншого обладнання.
Кріплення шланги високого тиску до мийки та пістолета здійснюється системою "швидкозйом".
На пістолеті та мийці роз'єми однакові, що створює додаткову зручність користувачеві.
Отвір для забору води розміщений на задній частині корпусу, подавання води під високим тиском відбувається з роз'єму на лицьовій частині апарата.
Довжина кабелю для під'єднання до мережі становить 3 метри.
Особливості:
- Компресор з латунним циліндром із керамічними поршнями
- Манометр для зображення на виході тиску
- Захист ланцюга від навантаження
- 2-х полюсний асинхронний двигун з мідною обмоткою
Характеристика мийки:
- Потужність 3000 Вт
- Напруга мережі 380 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів 2850 об/хв.
- Максимальна продуктивність 12 л/хв (720 л/год.)
- Максимальна температура рідини, що перекачується 40 °C
- Максимальний робочий тиск 160 бар
- Тип з'єднання насадок — швидкознімне
- Довжина шланга 10 метрів
- Довжина мережевого кабелю до 5 метрів
- Рівень звукового тиску 89 дБ
- Вага 33 кг.
Комплектація
- мийка Dolphin HS1615-1320C+SET
- насадка розпилювальна
- подовжувач
- пістолет
- шланг високого тиску
- фільтр
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 380В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 25 356 ₴








