Мийка високого тиску Dolphin HS1613-1213C+SET з асинхронним двигуном, тиском 170 Бар та продуктивністю 13 л/хв.

23 971 ₴
23 251 ₴
- В наявності
- Код: 090110564
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Мийка високого тиску Dolphin HS1613-1213C+ SET застосовується для видалення розчинів і бетону з будівельних інструментів, для очищення садового інвентарю від глини або землі, під час миття автомобілів, спортивного інвентарю та іншого обладнання.
Електричний мотор агрегату адаптований до зниженої напруги.
Кріплення шланги високого тиску до мийки та пістолета здійснюється системою "швидкознімач". На пістолеті та мийці роз'єми однакові, що створює додаткову зручність користувачеві.
Отвір для забору води розміщений на задній частині корпусу, подавання води під високим тиском відбувається з роз'єму на лицьовій частині апарата.
Довжина кабелю для під'єднання до мережі становить 3 метри.
Професійна мийка високого тиску Dolphin HS1613-1213C має:
- Мийка високого тиску з автоматикою увімкнення/вимкнення
- Компресор із латунним циліндром із керамічними поршнями
- Манометром для зображення на виході тиску
- Захист від перевантаження й перегрівання
- 2- полюсний асинхронний двигун
- Кріплення на стіну
Характеристика мийки:
- 2- полюсний асинхронний двигун
- Потужність 2500 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Максимальний робочий тиск 170 бар
- Максимальна продуктивність 13 л/хв (780 л/год.)
- Максимальна температура рідини, що перекачується 40 °C
- Довжина шланга 10 метрів
- Захист від перевантаження — є
- Вага 30 кг.
Комплектація
- мийка Dolphin HS1613-1213C+SET
- кронштейн для кріплення
- пістолет із 4 насадками
- гумовий шланг для пістолета
- фільтр для води
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 780 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 23 251 ₴






