Міні тиски верстатні PROXXON PM 60 (24255)

3 556 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000013733
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата зі сталі, фрезеровані. Можуть бути використані у вертикальному та горизонтальному положенні. Губки 60 мм, затискач до 46 мм. Кріплення в комплекті. Упаковані в дерев'яну коробку зі зсувною кришкою.
Основні характеристики:
- лещата прямокутної форми обладнані кріпленням для встановлення в пази стандарту МІКРОМОТ (12 х 6 х 5 мм);
- ширина губок: 60 мм;
- затискач: 46 мм;
- загальна довжина: 100 мм;
- тип паковання: дерев'яна коробка зі зсувною кришкою.
- Вага: 1.518 кг.
Комплектність:
- мінітиски станичні PROXXON PM 60 (24255)
- паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.518 кг |
- Ціна: 3 556 ₴






