Шліфувальна машина PROXXON LHW (28547)

5 593 ₴
- Немає в наявності
- Код: 090109049
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжена шліфувальна машина LHW Proxxon 28547
Для обробки сталі, кольорових металів, скла, кераміки, деревини та пластиков.
Призначена для різання, обдирання, шліфування, полірування, фінішної обробки та різьблення по дереву.
Збалансований двигун.
Головка із литого під тиском алюмінію.
Корпус із посиленого скловолокном ПОЛІАМІДУ.
Упакована в міцну пластикову валізу.
Технічні дані:
Напруга 220-240 В
Максимальна споживана потужність 100 Вт.
Швидкість 15000 об/хв.
Діаметр диска 50мм, посадка 10мм.
Довжина 280 мм.
вага 550 г.
Час запуску – 1 с.
Ізоляція за 2 класом.
Комплектність:
шліфувальна машина PROXXON LHW (28547)
пластикова валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 593 ₴









