Трифазна мийка Dolphin HS 4.0T з високим тиском 200 Бар та продуктивністю 900 л/год.
-3%

32 050 ₴
31 088 ₴
- В наявності
- Код: 090106236
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
g>Мийка Dolphin HS4.0T призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднень струменем води під високим тиском.
Ця модель вирізняється високою продуктивністю.
Використовується в домашньому та комунальному господарстві для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів та ін., на професійних СТО та автомийках — для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок тощо.
Особливості:
- Мийка високого тиску з компресором з латунним циліндром з керамічними поршнями
- Манометром для зображення на виході тиску</li>
- Захист ланцюга від перевантаження
- 2- полюсний асинхронний двигун
- Тиск регулюється відповідно до вимоги
- Кабель завдовжки 5 метрів
Характеристика мийки:
- Тип двигуна — асинхронний
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- Споживана потужність 4000 Вт
- Напруга мережі живлення 380 В
- Частота тока 50 Гц
- Оберти двигуна на холостому ходу 1450 об/хв.
- Продуктивність 900 л/год (15 л/хв)
- Максимальний тиск 200 барів
- З'єднання насадок швидкознімне
- Під'єднання для води — стандарт, 22 мм.
- Під'єднання шланга до мийки — швидкознімання 1/4" Quick Connect (тато)
- Під'єднання до пістолета — швидкознімання 1/4" Quick Connect (мама)
- Регулювання вихідного тиску — так
- Вбудоване реле тиску — так
- Вбудований термозахист — так
- Рівень шуму не більш ніж 92 дБ
- Габарити 51х61х66 см.
- Вага мийки в зборі 55 кг.
Комплектність:
- Мийка Dolphin HS4.0T
- Професійний пістолет із механічним керуванням і керамічним осердям
- 4 форсунки
- Високоякісний армований гумовий шланг 10 м.
- Шланг для забору води
- Грубий і тонкий фільтр
- Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 31 088 ₴










