Мийка високого тиску 120 барів Dolphin V9S потужністю 2 кВт
-3%

5 771 ₴
5 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090113344
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Dolphin V9S має досить високі технічні та економічні показники. Порівнюючи з професійними апаратами високого тиску, вона звичайно поступається, але в побутовому класі не кожен бренд зможе витримати стільки навантажень, як-от мінімийка Dolphin V2S/9080.
Під'єднувати мийку необхідно до чистої води, застосовуючи поліфосфатні фільтри. Зберігати за плюсової температури, щоб уникнути замерзання залишків води та конденсату в помпі мінімийки.
Ця мийка обладнана асинхронним двигуном. Є манометр для зображення вихідного тиску та схема захисту від перевантаження. Компактний дизайн і мала вага.
Особливості:
- 2- полюсний асинхронний двигун
- Тиск регулюється відповідно до вимоги
- Зручна ручка для транспортування
- Армований шланг ВД завдовжки 5 метрів
Характеристика мийки:
- Споживана потужність 2000 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість фаз — однофазний
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- Продуктивність 480 л/год (8 л/хв)
- Максимальний тиск 120 барів
- З'єднання насадок швидкознімне
- Під'єднання для шланга пістолета — нарізне, стандарт 22
- Під'єднання для води — ялинка, стандарт 3/4"
- Під'єднання пістолета — нарізне, стандарт 22
- Рівень шуму — не більш ніж 89 дБ
- Вбудоване реле тиску — так
- Вбудований термозахист — так
- Захист від перевантаження й перегрівання — є
- Габарити 28х35х40 см.
- Вага мийки — 13 кг.
Комплектність:
Мийка Dolphin V9S
Шланг для забору води
Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
- Ціна: 5 598 ₴










