Трифазна мийка Dolphin G2T40 з робочим тиском 140 Бар і продуктивністю 12-24 л/хв.

38 353 ₴
37 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090113341
- +380 (68) 907-20-23Олександра
g>Мийка Dolphin G2T40 професійна мийка, призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднень, струменів води під високим тиском.
Ця модель вирізняється високою продуктивністю.
Використовується в домашньому та комунальному господарстві для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів та ін., на професійних СТО та автомийках — для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок тощо.
Мийка високого тиску, призначена для роботи двох операторів одночасно:
- компресор з латунним циліндром и керамічними поршнями
- g>манометр для зображення тиску
- захист від перевантаження
- 2- полюсний асинхронний двигун
- Є регулятор тиску
- Смарт-система керування
- Мережевий кабель завдовжки 3 метра
- швидкознімна заміна насадок
Характеристика мийки:
- Тип двигуна — асинхронний
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- Потужність 2800-4000 Вт.
- Напруга мережі живлення 380 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість обертів на холостому ходу 2900 об/хв.
- Максимальний тиск 140 барів
- Кількість постів/режимів роботи — 2
- Продуктивність 720-1440 л/год (12 — 24 л/хв.)
- Мийний пістолет із керамічним осердям
- З'єднання насадок швидкознімне — 1/4" (Quick Connect) або зовнішня різь 14 мм. (без адаптера Quick Connect)
- Вхід шланга — швидкознімання 1/4" (Quick Connect)
- З'єднання пістолета — швидкознімне 1/4" Quick Connect
- Мийний шланг високого тиску 10 метрів
- Можливість забору води з ємності (режим самовсмоктування) — так
- Захист від перевантаження та перегрівання — є
- Габарити мийки 43х44х63 см.
- Вага 55 кг.
Комплектність:
Мийка Dolphin G2T40
2 штуки професійних пістолета з механічним керуванням і керамічним осердям
4 форсунки
2 шт. високоякісних армованих гумових шланги 10 м
Шланг для забору води
Грубий і тонкий фільтр
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Максимальна продуктивність | 1440 л/год |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 37 202 ₴




