Мийка високого тиску Dolphin GE30S потужністю 3,2 кВт, тиском 150 Бар і асинхронним двигуном
-7%

25 302 ₴
23 531 ₴
- В наявності
- Код: 090113342
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
rong>Мийка високого тиску Dolphin GE30S професійного класу, призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднень струменем води під високим тиском.
Ця модель вирізняється високою продуктивністю.
Використовується в домашньому та комунальному господарстві для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів та ін., на професійних СТО та автомийках — для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок тощо.
Особливості:
- Мийка високого тиску з компресор із латунним циліндром із керамічними поршнями.
- Манометром для зображення на виході тиску.
- Захист ланцюга від перевантаження.
- Тиск регулюється відповідно до вимоги оператора.
Характеристика мийки:g>
- 2- полюсний асинхронний двигун із мідною обмоткою
- Споживана потужність 3200 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів 2850 об/хв.
- Продуктивність 720 л/год (12 л/хв)
- Максимальний тиск 150 барів
- З'єднання насадок швидкознімне
- Кабель завдовжки 3 метра
- Захист ланцюга від перевантаження — є
- TTS — система повної зупинки
- Малошумна гнучка муфта між двигуном і насосом
- Регулятор тиску з керамічним комплектом
- Пістолет для мийки високого тиску 25 МПа (керамічний сердечник)
- Вхідна частина води обладнана видимим прецизійним фільтром
Комплектність:
- Мийка Dolphin GE30S
- Професійний пістолет із механічним керуванням і керамічним осердям
- 4 форсунки
- Високоякісний армований гумовий шланг 10 метрів
- Шланг для забору води
- Грубий і тонкий фільтр
- Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 23 531 ₴






