Фрезер Титан PFM23
-5%

4 728 ₴
4 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000007344
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер TITAN PFM23 інструмент для робіт із фрезерування, призначений для формування крайок, шпунтування, зенкування, пристрій пазів і борозенок. Цей інструмент має особливу міцність, надійну механічну й електричну частину та підходить для робіт у важких виробничих умовах.
>Особливості фрезера TITAN PFM23:
- Високопродуктивний професійний фрезер із потужним двигуном
- Плавне регулювання обертів. Маховик електронного регулювання швидкості дає змогу вибрати потрібну швидкість оброблення для кожного матеріалу
- Можливість встановлювати фрези з діаметром хвостовика 8, 10, 12 мм
- Вибір глибини оброблення 0-70 мм завдяки двом регуляторам забезпечує легке проникнення вглиб заготівки або через неї
- Фіксація клавіші вимикача в натиснутому положенні
- Точне настроювання глибини фрезерування
- Швидкий доступ до заміни мідно-графітових щіток
- Обмежувач глибини
- Міцна лита опора з алюмінію зі спеціальним покриттям гарантує чудове ковзання заготівки та запобігає появі подряпин
- Лінійка на корпусі інструмента забезпечує точну глибину фрезерування
- Прогумовані ручки глушать вібрацію й забезпечують кращий контроль над інструментом
Характеристика фрезера:
- Режим роботи під навантаженням — тривалий
- Споживана потужність 2300 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів холостого ходу 9000-22000 об/хв.
- Розмір цанги 8 мм, 10 мм, 12 мм.
- Вертикальний хід фрези 0-70 мм.
- Система плавного пуску — так
- Регулювання обертів шпинделя — так
- Регулювання глибини фрезерування — так
- Клас безпеки II
- Габарити паковання 21х31х33 см.
Комплектність:
Фрезер PFM 23 1шт.
Дворучна база 1 шт.
Паралельний упор 1 шт.
Ключ 1 шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1 пара
Паковання картонне 1 шт.
Вага — 6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 491 ₴








