Гайковерт мережевий Титан PUG 12036

14 280 ₴
12 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090111875
- +380 (68) 907-20-23Олександра
Ударний гайковерт мережевий Титан PUG12036 потужний і продуктивний інструмент промислового класу, який використовується для загвинчування великої кількості гайок, гвинтів, болтів за допомогою накидних головок потрібного діаметра та різних насадок.
Гайковерти рекомендовані для обслуговування складних нарізних з'єднань вантажних авто, спеціальної будівельної та пасажирської автотехніки, важкої промисловості, у нафтохімії.
Цю модель вирізняє потужний подовжений приводний вал, наявність знімної додаткової ручки та надзвичайно високий крутний момент без ефекту відбою.
Мережевий гайковерт працює від звичайної мережі 220 В і просто незамінний під час шиномонтажів, СТО, під час збирання всіляких металоконструкцій у будівництві або в іншому місці, де необхідно закрутити або відкрутити велику кількість гайок, гвинтів і нарізних сполук великих діаметрів.
Переваги:
● Серія "Heavy Industry", висока надійність для використання в важких умовах.
● Потужний гайковерт із високим крутним моментом 1200 Нм.
● Доступ до вугільних щіток, без розбирання інструменту.
● Ергономічний дизайн корпусу з додатковою ручкою.
● Металевий корпус редуктора, , який забезпечує довгий термін експлуатації.
Примітка!!
● Внимание! Заборонено використання перемикача для зміни напрямку обертання під час робочого двигуна інструмента. Це може бути небезпечно, і може призвести до виходу з ладу двигуна інструмента.
● Внимание! Електричний гайковерт має працювати переривчасто 1S/3S і циклічно. Якщо робота триває 5 секунд (максимум не більш ніж 10 секунд), будь ласка, зробіть паузу на 15 секунд перед наступною операцією.
Характеристика:
- Споживана потужність — 1100 Вт
- Напруга мережі 220 В/50 Гц
- Кількість ударів — 1800 уд./хв.
- Частота обертання на холостому ходу — 1400 об/хв.
- Крутний момент — 1200 Нм
- Макс. загвинчування М36
- Концевик — квадрат 1 дюйм (25.4 мм)
- Кріплення головок — кулькова шпилька
- Корпус редуктора - сплав (Magnesium)
- Кількість швидкостей — 1
- Наявність реверсу — так (перемикач на пусковій кнопці)
- Довжина кабелю 2,0 м.
- Вага 10,7 кг.
- Повна вага 16,2 кг.
Комплектація
- Ударний гайковерт 1 шт.
- Запасні щітки, 1 пара
- Ударна головка 41 (1"), 1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
- Пластикова валіза з транспортувальними колесами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 12 995 ₴










