Віброплита Scheppach HP 3000 S із силою ущільнення 30500 Н

71 699 ₴
- В наявності
- Код: 090110500
+380 (93) 324-33-29
Олександра
- +380 (68) 907-20-23Олександра
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Віброплита Scheppach HP 3000S призначений для укладання тротуарної плитки, брусчатки, а також для оброблення прибудинкової території.
Завдяки потужному 4-тактному бензиновому двигуну, віброплита здатна розвивати потужність порядку 9 л/с и 25 м/хв. швидкості, і виконувати складні завдання у великих обсягах без втрати якості.
Для гарної прохідності на сипких матеріалах плита має характерну форму днища — вона вигнута до країв зовнішніх боків.
<p>Машина має чудове балансування вібромеханізму для рівномірного розподілу вібрацій на поверхню.Плита має важіль на ручці керування, що дає змогу перемикати напрямок руху (реверс).
Характеристика:
- Призначення — асфальт
- Тип двигуна бензиновий 4-тактний із повітряним охолодженням, OHV з верхнім розташуванням клапанів
- Об'єм двигуна 270 куб.см.
- Потужність 6.6 кВт/9 л.с.
- Максимальний кут нахилу двигуна 20*
- Тип запуску ручний стартер
- Паливо бензин
- Об'єм паливного бака 6,5 літра
- Рекомендований тип оливи 10W40
- Сила удара 30500 Н
- Частота удару (вібрації) 4000 уд./хв.
- Кількість швидкостей 1 вперед/1 назад
- Швидкість руху 25 м/хв
- Робоча швидкість 405 м2/год
- Опорна плита з високоміцної сталі з заокругленими краями
- Самоочисна пластина для зручності оператора
- Розмір підошви 730х450 мм
- Глибина ущільнення 50 мм.
- Габарити (ДхШхВ) 1400х600х850 мм.
- Вага 159,5 кг.
Комплектація
- віброплита Scheppach HP 3000 S
- транспортувальні колеса
- паспорт
- килимок гумовий
- паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Довжина робочої поверхні | 730 мм |
| Ширина робочої поверхні | 450 мм |
| Глибина ущільнення | 50 мм |
| Відцентрова сила | 30.5 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота ударів | 4000 удар/хв |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна, Вт | 6.6 |
| Тип запуску | Ручний |
| Охолодження | Повітряне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 159.5 кг |
- Ціна: 71 699 ₴






